/Tirgotāja maiņa
Tirgotāja maiņa 2019-04-03T15:20:37+00:00

KĀ NOMAINĪT ELEKTROENERĢIJAS TIRGOTĀJU?

Pieprasiet un saņemiet no SIA “ESK sistēmas” elektroenerģijas piegādes cenu piedāvājumu. Lai no SIA “ESK sistēmas” saņemtu elektroenerģijas piegādes izcenojumu, lūdzam zvanīt pa tālruni: +371 296 44 893 vai sūtīt e-pasta vēstuli uz adresi: info@esksistemas.lv, vai vienkārši aizpildīt labajā pusē esošo piedāvājuma pieprasījuma formu. Ja piedāvājums jūs apmierina, tiek noslēgts elektroenerģijas piegādes līgums.

Būtiski! Jūsu izvēle par jauno elektroenerģijas piegādātāju Jums ir jāizdara vēlākais līdz mēneša 15. datumam. Pēc elektroenerģijas piegādes līguma parakstīšanas visas formalitātes ar pašreizējo Tirgotāju un AS “Sadales tīkls” veiksim mēs paši, Jums par to nebūs jāuztraucas.

Ja viss iepriekšminētais ir veikts savlaicīgi no klienta puses, tad jau ar nākamā mēneša 1. datumu varēsiet lietot SIA “ESK sistēmas” piegādāto elektroenerģiju. Jūsu attiecības ar sadales tīkla operatoru AS “Sadales tīkls” nemainīsies. Ja skaitītāja dati netiek iegūti automātiski, tie sadales tīkla operatoram kā parasti jāpaziņo pa tālruni 80200408 vai izmantojot AS “Sadales tīkls” portālu www.e-st.lv